Podporujeme podnikateľov v oblasti techniky a technológií na viacerých úrovniach. Všetkých tých, ktorí majú len určitý nápad a potrebujú pomoc odborníkov s jeho realizáciou, až po tých, ktorí už majú založenú firmu a potrebujú inšpiratívne prostredie, nové kontakty a odborné rady pred ďalší rast svojho startupu. Okrem podpory mladých inovatívnych podnikateľov, prepájame vedu s praxou a vytvárame pôdu pred spoluprácu komerčných firiem so Science City STU.

Považujeme za dôležité budovať väzby podnikateľského sektora s univerzitami a zakladať podnikanie na odbornosti. 

STAŇ SA SÚČASŤOU STARTUP KOMUNITY!

 

ŠTART

Je určený pre študentov, doktorandov a absolventov všetkých fakúlt STU, prípadne iných vysokých (a stredných) škôl, ktorí vyvíjajú inovatívny nápad, materiál, nový produkt, technológiu, alebo pracujú na projekte, ktorý pomôže spotrebiteľom a firmám vyriešiť nejaký problém, prípadne zefektívniť prácu ľudí.

Viac informácií.

INQB

Je určený pre všetkých študentov, doktorandov a absolventov všetkých fakúlt STU, ktorí si plánujú založiť alebo už majú založenú firmu s orientáciou na vývoj inovatívnych materiálov a produktov. Tiež vítame firmy, ktoré pracujú na technológii, ktorá pomôže spotrebiteľom a firmám vyriešiť nejaký problém, prípadne zefektívniť prácu ľudí.


Viac informácií

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný