Podporujeme podnikateľov v oblasti techniky a technológií na viacerých úrovniach. Všetkých tých, ktorí majú len určitý nápad a potrebujú pomoc odborníkov s jeho realizáciou, až po tých, ktorí už majú založenú firmu a potrebujú inšpiratívne prostredie, nové kontakty a odborné rady pred ďalší rast svojho startupu. Okrem podpory mladých inovatívnych podnikateľov, prepájame vedu s praxou a vytvárame pôdu pred spoluprácu komerčných firiem so Science City STU.

Považujeme za dôležité budovať väzby podnikateľského sektora s univerzitami a zakladať podnikanie na odbornosti. 

STAŇ SA SÚČASŤOU STARTUP KOMUNITY!

 

START

Je určený pre študentov a absolventov vysokých škôl, ktorí majú zaujímavý inovatívny nápad a uvažujú o založení vlastnej firmy. V tomto programe pomáhame pri vypracovaní podnikateľského plánu, ako aj pri výbere vhodnej právnej formy a založení firmy. Viac informácií.

INQB

Je určený na podporu podnikania začínajúcich startup firiem, ktoré už boli založené, resp. zapísané v Obchodnom registri SR. V rámci neho vám pomáhame šetriť náklady pri zvýhodnenom nájme kancelárskych priestorov, konferenčných priestorov, poskytujeme spoločné zázemie, vzdelávame a poskytujeme cenné kontakty na mentorov a ďalších odborníkov. Viac informácií

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný