LinkedIn: sieť, na ktorej by ste mali byť
Online 10:00 - 11:00

LinkedIn: sieť, na ktorej by ste mali byť

Podujatie začína o

00

dni

Cieľom seminára s lektorom Martinom Foltinom je ukázať silu LinkedInu a motivovať k jeho využívaniu na profesionálnu i osobnú prezentáciu.

Diskutované budú nasledovné témy:

  • Optimalizácia osobného profilu a životopisu: Ako si vytvoriť a udržiavať silný digitálny životopis na LinkedIn, ktorý bude prínosný nielen pre vás, ale ocení ho aj HR komunita.
  • Budovanie osobnej značky: Stratégie na pravidelné zverejňovanie vašich názorov, postrehov a dosiahnutých úspechov, ktoré vám pomôžu stať sa viditeľným a rešpektovaným v očiach profesionálnej komunity.
  • Rozširovanie siete relevantných kontaktov: Ako identifikovať a spojiť sa s ľuďmi, ktorí sú kľúčoví pre váš kariérny rast a ako ich udržať aktívnych a zapojených.
  • Efektívne zdieľanie obsahu: Naučíme sa techniky a tipy na tvorbu a publikovanie obsahu, ktorý pritiahne pozornosť, vzbudí záujem a pridá hodnotu vašej profesionálnej sieti. Po seminári budete mať predstavu ako začleniť LinkedIn do vašej každodennej praxe a aby ste sa stali aktívnym a viditeľným členom tejto siete.

29. 1. 2024 (pondelok), 10:00 - 11:00

Online

Zadarmo

Chcem sa registrovať

Martin Foltin

Martin Foltin

Martin Foltin pracuje ako Country Manager pre HUMUSOFT s.r.o. a na LinkedIn je už viac ako desať rokov, no plný biznisový potenciál tejto siete si uvedomil približne pred štyrmi rokmi. Odvtedy LinkedIn využíva každý deň – stal sa pre Martina neoceniteľným zdrojom informácií, kontaktov a obchodných príležitostí. Hoci sa neživí školením ľudí, ako používať LinkedIn, našiel spôsoby, ako ho efektívne využívať na dosahovanie svojich osobných a profesionálnych cieľov. Teší sa, že sa s vami môže podeliť o svoje skúsenosti a pomôcť vám odkryť potenciál LinkedInu pre váš rast a rozvoj.

Najbližšie podujatia
Prihlás sa na odber a zostaň informovaný

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný