Emocionálna inteligencia
MS Teams 17:00 - 19:00

Emocionálna inteligencia

Podujatie začína o

00

dni

Účastníci sa dozvedia, čo je emocionálna inteligencia, prečo je EQ dôležitejšie ako IQ, predstavíme si základné piliere EQ. Vysvetlíme si, čo je to empatia, aj to ako lepšie zvládať emócie. Na záver si urobíme minitest EQ.

Workshop je pre MAX. 30 ľudí a to výhradne len pre študentov/doktorandov Slovenskej technickej univerzity. 
  • Ak sa registrácia uzavrie, nezúfajte, prihláste sa ako náhradník a v prípade voľného miesta budeme postupne kontaktovať náhradníkov podľa času, kedy sa zapísali. 
  • Taktiež ak sa registrujete, ale nakoniec nemôžete prísť, napíšte na livia.sokolova@stuba.sk, aby sa uvoľnilo miesto iným.
    
2. 10. 2023 (pondelok), 17:00 - 19:00

Online cez MS Teams

Zadarmo

Workshop nebude streamovaný na Facebooku a nebude z neho žiaden záznam

Chcem sa registrovať

Jaroslava Vaculčiaková

Jaroslava Vaculčiaková

Skúsená lektorka a koučka v oblasti komunikácie, soft skills, leadershipu a zvyšovania výkonnosti a spokojnosti zamestnancov. Pracuje s metodológiou DiSC, NLP technikami a zahraničným know-how z oblasti efektívnej komunikácie, emočnej inteligencie, reziliencie, zvyšovania ľudského potenciálu a dosahovania cieľov. Je medzinárodne certifikovanou trénerkou osobnostnej typológie DiSC, absolventkou certifikovaného tréningu the American Board of NLP v Londýne a the American University of NLP v Prahe.

Najbližšie podujatia
Prihlás sa na odber a zostaň informovaný

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný