LIVE STREAM: Využitie psychológie v marketingu

16.6.2020 - LIVE STREAM: Využitie psychológie v marketingu

Na live streame sa bližšie pozrieme na myslenie človeka a rozoberieme si tiež individuálnu psychológiu človeka. Ako toto všetko aplikuješ a následne využiješ v marketingu? A na čo sa potrebuješ pozerať pri budovaní značky alebo samotných kampaní? Sleduj nás a dozvieš sa!

Čítať viac

LIVE STREAM: Patent v podnikaní? Možno ho potrebuješ aj ty!

9.6.2020 - LIVE STREAM: Patent v podnikaní? Možno ho potrebuješ aj ty!

Vieš, ako a prečo ochrániť svoj nápad, vynález, či technické riešenie? Aký význam má ochrana patentom alebo užitkovým vzorom? Aké sú podmienky a postupy pre získanie patentu alebo úžitkového vzoru na Slovensku a vo svete? Sleduj stream a zistíš!

Čítať viac

LIVE STREAM: Ako generovať masívny obrat bez sales tímu

4.6.2020 - LIVE STREAM: Ako generovať masívny obrat bez sales tímu

Nepotrebuješ vždy sales tím pre exponenciálny rast spoločnosti! Na streame sa dozvieš, ako ti pomôže získať zákazníkov samotný produkt, ako integrovať do svojej obchodnej stratégie SEO, SOCIAL a Email a ukážeme si aj business model, ktorý pomohol k obrovskému rastu spoločnosti Slack.

Čítať viac

LIVE STREAM: Kríza ako šanca, príbeh pokračuje

14.5.2020 - LIVE STREAM: Kríza ako šanca, príbeh pokračuje

V druhej časti podujatia Kríza ako šanca budú lektori hovoriť o tom, čo sa zmenilo po uvoľnení prvých opatrení, čo sa ukázalo, ako silné stránky karantény, čo sa dá v tejto situácií robiť v rámci home office, ako zvládnuť fakt, že niektorí zákazníci už nie sú, alebo kedy je lepšie svoj biznis už ďalej nerobiť. 

Čítať viac

LIVE STREAM: Ako sa efektívne vzdelávať a aké certifikáty majú dnes zmysel?

12.5.2020 - LIVE STREAM: Ako sa efektívne vzdelávať a aké certifikáty majú dnes zmysel?

Na podujatí sa dozvieš viac o tom, aké certifikáty sú dnes dôležité, ako ich úspešne zvládnuť, a kde všade ich môžeš využiť.

Čítať viac

LIVE STREAM: Ako robiť obsah s dôrazom na SEO

7.5.2020 - LIVE STREAM: Ako robiť obsah s dôrazom na SEO

Zaujíma ťa, ako vytvoriť úspešnú obsahovú stratégiu, ktorá bude pravidelne nosiť návštevníkov a klientov na web? Sleduj náš prvý májový live stream!

Čítať viac

LIVE STREAM: Ako budovať brand?

29.4.2020 - LIVE STREAM: Ako budovať brand?

Vieš prečo je dôležité budovať značku a kedy je dôležité s tým začať? Ako nemať generický produkt a ako budovať love brand? Ako postaviť dlhodobú komunikačnú stratégiu a čo musí obsahovať? Odpovede na tieto otázky sa dozvieš na našom ďalšom live streame.

Čítať viac

LIVE STREAM: Kríza ako šanca

16.4.2020 - LIVE STREAM: Kríza ako šanca

Na live streame sa budeme venovať otázkam, nad ktorými možno aj ty, ako človek z biznisu, premýšľaš. Čo ťa najviac trápi, čoho sa bojíš, prípadne, čo ti momentálna situácia vzhľadom na korona vírus dala alebo vzala?

Čítať viac

Ako efektívne manažovať svojich 24 hodín

24.3.2020 - Ako efektívne manažovať svojich 24 hodín - live stream

Chceš vedieť ako správne manažovať svoj čas? Máš neustály problém s time-manažmentom? Načerpaj zopár nových rád na utorkovom facebook live streame.

Čítať viac

Prezentácia nudnejšia než smrť

4.3.2020 - Prezentácia nudnejšia než smrť

Vieš ako prezentovať a nenudiť publikum zároveň? Nevieš ako sa zbaviť stresu a trémy a ako odpovedať na otázky, na ktoré nepoznáš odpoveď? Lucia Ježeková Havlíková ti prezradí všetky tipy a triky ako na to.

Čítať viac

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný