Online: Ako chrániť softvér?

17. 6. 2021 - Ako chrániť softvér?

Ak tvoje podnikanie či podnikateľský zámer zahŕňa oblasť IT – napríklad softvérové aplikácie, počítačové hry či webové stránky, alebo ak si tvorcom takýchto obsahov pre iných – určite sleduj tento live stream.

Čítať viac

Online: Ako vie LinkedIn pomôcť tvojmu podnikaniu?

10. 6. 2021 - Ako vie LinkedIn pomôcť tvojmu podnikaniu?

Na online podujatí sa dozvieš viac o nastavení a optimalizácii predajného profilu, o tom, ako sa stať myšlienkovým lídrom vo svojej oblasti, a ako škálovať aktivitu na LinkedIn. Naučíš sa, ako efektívne networkingovať, a ako hovoriť nepredajne o svojich produktoch a službách.

Čítať viac

Online: Obsahová stratégia v B2B online marketingu

5. 5. 2021 - Obsahová stratégia v B2B online marketingu

Prečo sa vôbec venovať B2B marketingu? Prečo je v ňom najdôležitejší práve obsah? Aký je rozdiel v persónach B2B a B2C aktivitami? Na tieto otázky ti odpovie Juraj Sasko z Visibility + ti poskytne aj pár tipov a rád pre obsahové aktivity v B2B segmente.

Čítať viac

Online: Lokálny online marketing

13. 5. 2021 - Lokálny online marketing

Lokálnym online marketingom ťa prevedie Ján Laurenčík z Basta digital. Na online podujatí sa dozvieš, čo všetko je lokálny online marketing, prečo sa ním zaoberať a akým chybám sa vyhnúť.

Čítať viac

Online: Facebook reklama - ako z nej vyťažiť a neprerobiť

20. 5. 2021 - Facebook reklama

Nauč sa uvažovať nad cieľmi a štruktúrou kampaní! Viktória Kajanovičová z Basta digital ťa oboznámi s dostupnými formátmi reklám a s rôznymi typmi cielení na používateľov. Ukáže ti tiež aj niekoľko typov ako nechať reklamy vyniknúť.

Čítať viac

Online: Cenotvorba

22. 4. 2021 - Cenotvorba

Máš problém vypýtať si peniaze? Nevieš si nastaviť takú cenu, aby bol zákazník spokojný a ty aby si neprerobil zároveň? Sleduj tento live stream a od Karin Kniez sa zaručene dozvieš tipy a triky, ako na to.

Čítať viac

Online: Chceš bojovať o lajky?

8. 4. 2021 - Chceš bojovať o lajky?

Zaujíma ťa, ako "predať" post v prvých riadkoch? Má byť rozdiel v obsahu príspevku na Facebooku a na Instagrame? Použiť skôr dlhý, či krátky post, video alebo fotografiu? Všetky informácie sa dozvieš na tomto live streame.

Čítať viac

Online: Reklama, ktorú budú tvoji zákazníci milovať

13. 4. 2021 - Reklama, ktorú budú tvoji zákazníci milovať

Ako na reklamu, ktorá nebude nevyrušovať, ale naopak, bude pomáhať, inšpirovať, zabávať? Sleduj tento live stream a inšpiruj sa, ako robiť reklamu, ktorú budú tvoji zákazníci milovať!

Čítať viac

Online: Ako si pripraviť profesionálnu prezentáciu

9. 3. 2021 - Ako si pripraviť profesionálnu prezentáciu

Nahliadni spoločne so Soňou Karavasileva na našom live streame do problematiky tvorby prezentácií a nauč sa tvoriť také, ktoré upútajú a neunudia.

Čítať viac

Online: Byť LEAN je moderné - nekonečná cesta k zlepšovaniu sa

17. 3. 2021 - Byť LEAN je moderné - nekonečná cesta k zlepšovaniu sa

Odborník na LEAN a Six Sigma, Tomáš Foltin, ti na online podujatí vysvetlí, prečo je dôležité sa LEAN managementom zaoberať, kde všade sa s ním môžeme stretnúť, kde sa dá nasadiť, a mnoho ďalšieho.

Čítať viac

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný