Online: Ak nevieš, v čom si najlepší, skúšaj robiť všetko

18.11.2020 - Ak nevieš, v čom si najlepší, skúšaj robiť všetko

Na podujatí sa dozvieš, prečo je dôležité robiť veci, ktoré ťa nebavia, prečo na každú príležitosť povedať áno, a prečo by si mal stážovať alebo pracovať už popri škole (kľudne aj zadarmo).

Čítať viac

Online: Prečo a ako chrániť dizajn produktu a GUI

9.12.2020 - Prečo a ako chrániť dizajn produktu a GUI

Čo je to dizajn? Čo znamená zapísaný dizajn? Ako môžeš ochrániť svoje produkty a neporušovať svojou činnosťou práva iných podnikateľov? Sleduj decembrové online podujatie s CVTI.

Čítať viac

Online: LinkedIn, jediná sociálna sieť, kde by si mal byť

3.11.2020 - LinkedIn, jediná sociálna sieť, kde by si mal byť

Prečo by si sa mal vôbec zaoberať LinkedInom? Nebude to pre teba len ďalší žrút času a zdroj prokrastinácie a flákania? Dá sa z neho niečo vyťažiť? Pomôže ti profesijne? Na tieto (a ďalšie) otázky sa spoločne pozrieme s Martinom Foltinom.

Čítať viac

Online: Ako hovoriť o svojom produkte tak, aby si vzbudil dopyt

20.10.2020 - Ako hovoriť o svojom produkte tak, aby si vzbudil dopyt

Na online podujatí zistíš, ako spoznáš potreby svojich zákazníkov a naučíš sa identifikovať témy, ktoré ich zaujímajú. Dozvieš sa, ako hovoriť o svojom produkte alebo službe tak, aby si potenciálnych zákazníkov zaujal a vzbudil záujem.

Čítať viac

Online: Ako prezentovať a nenudiť publikum

8.10.2020 - Ako prezentovať a nenudiť publikum

Ak sa bojíš, že svojich poslucháčov budeš nudiť alebo riešiš, ako sa zbaviť stresu a trémy a nevieš, ako máš reagovať na otázky, na ktoré nepoznáš odpoveď, sleduj náš live stream už o pár dní!

Čítať viac

ONLINE WORKSHOP: Kreatívne myslenie

16.9.2020 - ONLINE WORKSHOP: Kreatívne myslenie

Spojili sme sily s Grow with Google a zorganizovali sme online workshop! Nauč sa rozvíjať svoju kreativitu a inovatívneho ducha! Na workshope sa tiež dozvieš, ako správne robiť brainstorming, ako sa vcítiť do kože spotrebiteľov, a ako vytvoriť prototyp. Ak sa chceš stať podnikateľom a nevieš kde začať, skús to práve tu!

Čítať viac

LIVE STREAM: Využitie psychológie v marketingu

16.6.2020 - LIVE STREAM: Využitie psychológie v marketingu

Na live streame sa bližšie pozrieme na myslenie človeka a rozoberieme si tiež individuálnu psychológiu človeka. Ako toto všetko aplikuješ a následne využiješ v marketingu? A na čo sa potrebuješ pozerať pri budovaní značky alebo samotných kampaní? Sleduj nás a dozvieš sa!

Čítať viac

LIVE STREAM: Patent v podnikaní? Možno ho potrebuješ aj ty!

9.6.2020 - LIVE STREAM: Patent v podnikaní? Možno ho potrebuješ aj ty!

Vieš, ako a prečo ochrániť svoj nápad, vynález, či technické riešenie? Aký význam má ochrana patentom alebo užitkovým vzorom? Aké sú podmienky a postupy pre získanie patentu alebo úžitkového vzoru na Slovensku a vo svete? Sleduj stream a zistíš!

Čítať viac

LIVE STREAM: Ako generovať masívny obrat bez sales tímu

4.6.2020 - LIVE STREAM: Ako generovať masívny obrat bez sales tímu

Nepotrebuješ vždy sales tím pre exponenciálny rast spoločnosti! Na streame sa dozvieš, ako ti pomôže získať zákazníkov samotný produkt, ako integrovať do svojej obchodnej stratégie SEO, SOCIAL a Email a ukážeme si aj business model, ktorý pomohol k obrovskému rastu spoločnosti Slack.

Čítať viac

LIVE STREAM: Kríza ako šanca, príbeh pokračuje

14.5.2020 - LIVE STREAM: Kríza ako šanca, príbeh pokračuje

V druhej časti podujatia Kríza ako šanca budú lektori hovoriť o tom, čo sa zmenilo po uvoľnení prvých opatrení, čo sa ukázalo, ako silné stránky karantény, čo sa dá v tejto situácií robiť v rámci home office, ako zvládnuť fakt, že niektorí zákazníci už nie sú, alebo kedy je lepšie svoj biznis už ďalej nerobiť. 

Čítať viac

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný