Online: Začni cloudom, nerieš železo - Microsoft 365

Lektor: Lukáš Okál
Termín: 26.1.2021 od 18:00 - 19:30 hod. 
Miesto: Facebook Univerzitný technologický inkubátor STU InQb

Každodenne využívaš riešenia Office 365 od Microsoftu? Keď potrebuješ písať - zapneš Word, edituješ tabuľky - otvoríš Excel, posielaš email - použiješ Outlook, máš videomeeting - zavoláš cez Teams . Ale vieš tieto nástroje používať naozaj efektívne? Množstvo práce si môžeš uľahčiť automatizáciou s Power apps, vďaka čomu začneš využívať ecosystém M365 naplno. Viac sa dozvieš na tomto livestreame!

Chcem dostať pripomienku pred podujatím.

O Lukášovi Okálovi
Lukáš pracuje v spoločnosti Microsoft ako cloudový špecialista v segmente malých a stredných firiem. Na Slovensku rozbiehal partnersky eko systém v transformácii na cloudové služby. Dnes prepája partnerov a zákazníkov. Pomáha partnerom nastaviť stratégiu, a zákazníkom pomôcť pri digitálnej transformácii.

O firme ITAPS - partner podujatia
V 2011 vstúpila firma ITAPS na trh ako startup, ktorého hlavným cieľom je poskytovať kvalitné IT služby pre firmy. Zároveň poskytuje študentom možnosť získať skúsenosti v IT oblasti už počas štúdia. Pre klientov realizuje služby v rôznych IT oblastiach, ako je vývoj a testovanie softvéru, systémová podpora, ale taktiež sa zaoberá automatizáciou procesov predovšetkým pre firmy z finančného sektora. Nedávno firma založila aj vlastné R&D oddelenie, ktoré sa zameriava predovšetkým na oblasť umelej inteligencie a robotiky.

Prihlás sa na odber a zostaň informovaný

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný