Online: Ako chrániť softvér?

Lektor: Jaroslav Noskovič
Termín: 17. 6. 2021 od 17:00 hod. do cca 18:30 hod. 
Miesto: Facebook Univerzitný technologický inkubátor STU InQb

Ak tvoje podnikanie či podnikateľský zámer zahŕňa oblasť IT – napríklad softvérové aplikácie, počítačové hry či webové stránky, alebo ak si tvorcom takýchto obsahov pre iných – si cieľovou skupinou tohto live streamu.

Dozvieš sa napríklad, ako je možné chrániť a komercializovať IT produkty, aké práva a povinnosti sa viažu k objednávateľovi a tvorcovi softvéru, či ako pristúpiť k tvorbe softvéru s využitím open source základu. V neposlednom rade ti Jaroslav Noskovič poradí, na čo si dávať pozor, aby si svojim podnikaním neporušoval existujúce práva iných subjektov k IT produktom.

Chcem dostať pripomienku pred podujatím.

O Jaroslavovi Noskovičovi
Jaroslav pôsobí ako vedúci oddelenia ochrany a komercializácie duševného vlastníctva v CVTI SR. Zodpovedá za poskytovanie expertných služieb zameraných na realizáciu transferu technológií z univerzít a SAV do praxe. Venuje sa tiež problematike ochrany duševného vlastníctva – najmä poradenstvu v oblasti patentovej ochrany, ochrany softvérov, označení, dizajnov a ďalších predmetov priemyselného vlastníctva. Jaroslav je aj našim mentorom v InQb.

Prihlás sa na odber a zostaň informovaný

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný