Online: Reklama, ktorú budú tvoji zákazníci milovať

Lektor: Filip Kuna
Termín: 13. 4. 2021 od 17:00 hod. do cca 18:30 hod. 
Miesto: Facebook Univerzitný technologický inkubátor STU InQb

“Aha, aký pekný banner som videl” – povedal nikto, nikdy.

Bannerová reklama, či už tá klasická vyskakovacia s malým krížikom v rohu alebo tá nepreskočiteľná pred videom, ktoré si chcete pozrieť, vládne slovenskému internetu. Používateľom zavadzia a zhoršuje zážitok, nuž nikto sa nemôže čudovať, že hľadajú spôsoby, ako si ju zablokovať. A čím viac sa to deje, tým viac marketéri rozmýšľajú, ako im ju natlačiť.

Nuž a čo takto to celé otočiť?

Že by reklama nevyrušovala, ale naopak, pomáhala, inšpirovala, zabávala? Že by si ju sami chceli kliknúť, pozrieť a tak by sa im páčila, že by ju ešte odporučili ďalej svojim rodičom, kamarátom, kolegom, spolužiakom?

Príď a inšpiruj sa, ako robiť reklamu, ktorú budú tvoji zákazníci milovať!

Chcem dostať pripomienku pred podujatím.

O Filipovi Kunovi
Filip pracoval 12 rokov v Zozname ako vedúci produktového oddelenia, teraz riadi slovenskú pobočku švédskeho Strossle. Jeho príspevky môžeš nájsť v skupine Content Marketing Community SK/CZ na Facebooku, na LinkedIne, alebo v Stratégiách. Snaží sa všetky vedomosti a know-how zdieľať pútavou a ľahko zapamätateľnou formou. Všetko zadarmo a bez záväzkov. Je jedno, či si jeho klient alebo nie. Či si začínajúci študent alebo marketér s dlhoročnými skúsenosťami. Jeho cieľom je inšpirovať, nech si čo najviac značiek vybuduje krásny vzťah so svojimi zákazníkmi.

Prihlás sa na odber a zostaň informovaný

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný