Kto sme

InQb je Univerzitný technologický inkubátor Slovenskej technickej univerzity v Bratislave so sídlom na FEI STU.

Pomáhame študentom a absolventom vysokých škôl rozvíjať ich podnikateľský nápad v inkubačných programoch START a UP. Organizujeme vzdelávacie podujatia a budujeme komunitu.

Fungujeme od roku 2005 na základe podnetu vtedajšieho prorektora STU, prof. Ing. Robert Redhammer, PhD..

Program je určený pre všetkých, ktorí ešte len začínajú tvoriť vlastný startup. Cieľom je vytvorenie biznis modelu a overenie nápadu. Otvárame ho vždy začiatkom októbra.

Program je určený pre všetkých, ktorí už majú biznis model, validáciu nápadu a tím. Otvárame ho vždy začiatkom kalendárneho roka. Projekty vyberá odborná porota.

Počas semestrov akademického roka vzdelávame najmä vysokoškolských študentov v soft skills a v témach všeobecne využiteľných v pracovnom živote.

Spoznajte náš tím!

Mgr. Andrea Miklasová

Mgr. Andrea Miklasová

Vedúca inkubátora

Ing. Blanka Talostanová

Ing. Blanka Talostanová

Komunitná manažérka

Ing. Lívia Sokolová

Ing. Lívia Sokolová

Marketing a event manažérka

Čo o nás hovoria naši absolventi?

Stretol som tu veľa zaujímavých ľudí plných energie a skvelých nápadov. Najviac oceňujem individuálnu pomoc mentorov, ktorí sa skutočne snažia startupom pomôcť a za svoje poradenstvo nepýtajú odmenu.

Program START odporúčame každému, kto chce začať podnikať. V tomto programe je jednou z mnohých skvelých vecí individuálny prístup a kontakty, vďaka ktorým sa náš projekt dostal do popredných médií.

V inkubátore som spoznal množstvo úžasných ľudí a projektov. Vstup do programov považujem za jedno z najlepších rozhodnutí, veľa mi to pomáha posúvať sa rýchlejšie a byť viac produktívny.

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný