Zuzana je medzinárodná digitálna podnikateľka. Pôsobí prevažne na česko-slovenskom, nemecky hovoriacom trhu a na Blízkom východe. Venuje sa strategickému nastaveniu predajného procesu online a jemu príslušnému technickému nastaveniu - od A po Z.

Oblasti mentoringu: 

  • pozícia podnikateľa na trhu: oblasť podnikania, prístup k problematike, odlíšenie sa od konkurencie a definícia cieľovej skupiny

  • tvorba vlastných digitálnych produktov: kurzy, koučing, poradenstvo, návody, vlastné knižky alebo členské sekcie

  • rozšírenie portfólia cez affiliate marketing (ako publisher) / alebo rozšírenie dosahu svojich vlastných produktov vďaka affiliate marketingu (ako obchodník)

  • štruktúrovaná marketingová stratégia cez oslovovanie ideálneho zákazníka, získanie kontaktu a promo svojho portfólia cez vhodnú kombináciu komunikačných kanálov a predaj

  • online predaj cez videohovor alebo telefonát - filtrovanie potenciálnych klientov v poradenských oblastiach, framing, komunikácia o cene, čo zákazníkovi garantovať (ne)môžete

  • digitalizácia podnikania: ako prepojiť podnikanie na fyzickom/ tradičnom trhu s online trhom, do akej miery digitalizovať, zosúľadenie stratégií oboch priestorov

Odbornosť - štúdium a prax:

Zuzana študovala medzinárodné vzťahy a neskôr medzinárodný obchod na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Okrem toho absolvovala časti štúdia v Nemecku a v Rakúsku - kde sa intenzívne venovala IT oblasti, programovaniu a databázam.

Hneď po ukončení štúdia pracovala ako dátová analytička v najznámejšom start-upe v Rakúsku. A práve na tejto pozícii začala tvoriť svoje prvé medzinárodné projekty.

NEMECKÝ TRH: Jej špecializácia začínala tvorbou webových stránok s monetizáciou cez affiliate marketing. Na nemeckom trhu ďalej pôsobila ako spíkerka a kouč pre affiliate marketing, neskôr kompletné presadenie podnikania na online trhu.

SAE: Na Blízkom východe technicky a strategicky zastrešuje spíkerskú agentúru the Premium Speakers, ktorá pôsobí medzinárodne a má materskú spoločnosť vo Švajčiarsku. 

SK a CZ: Jej najdôležitejším projektom je rozvoj digitalizácie na českom a slovenskom trhu. Podporuje sólo podnikateľov, ako aj malých podnikateľov pri tvorbe konzistentného, efektívneho a transparentného predajného procesu na online priestore. Spustila softvér Mentortools, ktorý je užitočným nástrojom pre mnohých podnikateľov. 

Zuzka má aj svoj YouTube kanál, kde prináša  zaujímavé podnikateľské a sebarozvojové témy, ale hovorí aj o živote a podnikaní v Dubaji. 

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný