SEO, optimalizácia konverzií, získavanie užívateľov

Milan Novotný je SEO špecialista v agentúre Invelity, kde vedie juniorných SEO špecialistov, a je zodpovedný za veľkých klientov ako Photoneo.com, Joj.sk alebo Unileverfoodsolutions. Okrem toho, súkromne pomáha rásť startupom ako wilio.com, bluewinston.com, finscreener.com a ďaľším, vedie ich k pravidelnému rastu návštevnosti a dosahovaniu biznis cieľov. Prednáša pre learn2code, pre ktorých pripravil video kurz "Seo pre Wordpress".

V oblasti digitálneho marketingu sa už pohybuje niekoľko rokov, pred desiatimi rokmi vytvoril svojú prvú webstránku. Neskôr začal pomáhať malým klientom a lokálnym biznisom. Doviedlo ho to až do agentúry Visibility, kde získal možnosť vzdelávať sa od najlepších odborníkov.

Už na strednej sa stal Grow with Google student ambasádor, ktorým je až doteraz a pomáha v spolupráci s Google vzdelávať ľudí v digitálnych zručnostiach.

Úspech projektov, ktoré predtým v spolupráci s firmami dosiahol, chce teraz posunúť so svojimi skúsenosťami ďalej, a preto sme radi, že sa pridal do tímu našich mentorov.

 OBLASTI MENTORINGU
  • SEO (Akvizícia organických návštevníkov z vyhľadávačov, technické SEO, Content Marketing, PR a Outreach)
  • Conversion optimization (Ako zvýšiť efektivitu registračných formulárov alebo lead generation)
  • User-acquisition (Získavanie nových použivateľov pre early-stage startupy)
  • Retention (Zvýšenie dlhodobej retencie použivateľov)
  • Building a Growth Model (Vytvorenie úspešného modelu pre dlhodobý a udržateľný rast)

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný