Mentori, ľudia z praxe, poskytujú projektom a startupom v InQb
osobné konzultácie v rôznych oblastiach a pomáhajú tak posúvať
ich nápady do ďalšieho levelu.

MICHAL HRABOVEC

MICHAL HRABOVEC

Best practices, podnikanie, strategický manažment

Michal je spoluzakladateľ a prezident softvérovej firmy Anasoft, ktorú zakladal ešte počas štúdia na STU. Jeho skúsenosti a nadhľad sú prínosom pre každý startup.

PETER PAŠEK

PETER PAŠEK

Financovanie startupov, dane a financie

Peter je uznávaným špecialistom na transakčné a daňové poradenstvo. Od roku 2013 riadi Accace, jednu z najväčších poradenských firiem na Slovensku.

MICHAL NOVOTA

MICHAL NOVOTA

Manažment firmy, marketing, soft skills, best practices

Michal pomáha jednotlivcom a firmám vytvárať svoje vlastné značky, učí ich ako komunikovať a pretavovať značky v autentický zákaznícky zážitok.

PETER ŠEBO

PETER ŠEBO

Digitálny marketing, marketingová stratégia, sociálne siete, enterpreneurship

Digitálny marketér a marketingový nadšenec. Zakladateľ a CDO PS:Digital a najväčšej konferencie o digitálnom marketingu na Slovensku - Digital RULEZZ.

MILAN NOVOTNÝ

MILAN NOVOTNÝ

SEO, optimalizácia konverzií, získavanie užívateľov

Milan je SEO špecialista v agentúre Invelity, okrem toho, tiež pomáha rásť startupom. Pôsobí ako Grow with Google student ambasádor.

KARIN KNIEZ

KARIN KNIEZ

Obchod, soft skills, odborné technické konzultácie

Karin má viac ako 20-ročné lektorské skúsenosti v oblasti komunikácie, marketingu a psychológie predaja. Koučuje predajný a servisný personál.

PETER ANDRIŠIN

PETER ANDRIŠIN

Financie, controlling, leadership

Peter sa venuje nastavovaniu a optimalizácii finančných a administratívnych procesov, rozvoju firiem, finančnému riadeniu, výberu a motivácií ľudí.

JAROSLAV NOSKOVIČ

JAROSLAV NOSKOVIČ

Ochrana vynálezov, technických riešení, dizajnov

Jaroslav je odborník na transfer technológií a intenzívne sa venuje patentovej, dizajnovej a známkovej ochrane v podnikaní a licencovaniu.

ELIŠKA DŽUGANOVÁ

ELIŠKA DŽUGANOVÁ

Právne poradenstvo pre startupy

Eliška poskytuje strategické poradenstvo startupovým spoločnostiam v oblasti práva duševného vlastníctva, korporátneho práva a v oblasti financovania.

BOHUMIL POKŠTEFL

BOHUMIL POKŠTEFL

Manažment firmy, marketing, soft skills, best practices

Bohumil pracoval ako marketingový konzultant pre Inovačné centrum West Virginia University. V roku 2014 úspešne rozbehol startup Kontentino.

JÁN LAURENČÍK

JÁN LAURENČÍK

Online marketing, manažment

Ján má bohaté skúsenosti s vedením 30-člennej firmy a aj rodiny s piatimi deťmi. Zároveň ako skúsený marketér pracoval na mnohých výkonnostných online marketingových stratégiách.

VIKTÓRIA KAJANOVIČOVÁ

VIKTÓRIA KAJANOVIČOVÁ

Google Ads, Facebook Ads, online marketing

Viktória sa venuje najmä platenej reklame naprieč reklamnými systémami Google Ads a Facebook Ads a tvorbe marketingových stratégií.

ZUZANA PILČÍKOVÁ

ZUZANA PILČÍKOVÁ

Predajný proces, affiliate, digitalizácia

Zuzana je medzinárodná digitálna podnikateľka. Pôsobí prevažne na česko-slovenskom, nemecky hovoriacom trhu a na Blízkom východe. 

RICHARD VODA

RICHARD VODA

Biznis plán, produktový vývoj, pitch deck

Richard má 10 rokov skúseností s budovaním startupov. Na svojom konte má niekoľko ocenení za inovatívnosť a je autorom mnohých podnikateľských projektov.

OLIVER MAJDÚCH

OLIVER MAJDÚCH

technologicky zamerané právo, fundraising, duševné vlastníctvo

Oliver pomáha technologickým firmám, startupom a fondom zvládnuť právne výzvy. Má 12+ rokov skúseností a zameriava sa na VC transakcie a technologické projekty.

Brian Jakubec

Brian Jakubec

Business Planning, Market analysis, Management, Soft skills

Brian is an International Business Executive, whose responsibilities have included overseeing the day-to-day operations of global Information Technology (IT) companies, leading Services and Support business units.

Miroslav Kohút

Miroslav Kohút

Digitalizácia, automatizácia, efektivita procesov

Miroslav je spoluzakladateľ softvérovej firmy ITAPS, ktorá prepája študentov  IT a iných technických odborov s firmami z finančného a energetického sektora.

FELIX-CONSTANTIN BURCEA

FELIX-CONSTANTIN BURCEA

Sales, Economic Research, Finance, Business Consultancy

Felix is experienced in Sales, Economic Research, Teaching/Mentoring/Coaching, Project Management, Finance & Business Consultancy.

MICHAL MATÚŠ

MICHAL MATÚŠ

Obchod, financovanie, expanzia

Michal je spoluzakladateľ niekoľkých startupov (eParkio, SaveTheBees, Business Cloud), investor, dnes sa venuje rozvoju Parkio na medzinárodnom trhu a Social Impact investičnému fondu.

DENIS SEDLÁK

DENIS SEDLÁK

Financovanie startupov

Denis je manažérom pre rozvoj sektora v Slovenskej vesmírnej kancelárii, kde majú aj vlastný inkubátor. Ako bývalý analytik VC fondu sa vie na startupy pozrieť z investorkého uhla pohľadu.

TOMÁŠ FUNTÍK

TOMÁŠ FUNTÍK

Best practices, odborné technické konzultácie

Tomáš je odborným garantom pre BIM asociáciu Slovensko. Venuje sa efektívnemu plánovaniu výstavby, 4D a 5D konštrukčnému manažmentu. 

KIUUB

KIUUB

Inovácie, service design a design-thinking methodológia

Inovačné štúdio, ktoré zlepšuje služby firiem vďaka tímu so startupovým myslením, service design prístupom a získavaniu podnetov od zákazníkov.

LIMEROCK ADVISORY

LIMEROCK ADVISORY

Získavanie kapitálu, podnikateľské poradenstvo

Investičná spoločnosť Limerock Advisory pôsobí v oblasti venture capital, private equity a transakčného poradenstva spojeného najmä so získavaním kapitálu alebo s M&A transakciami.

ITAPS

ITAPS

IT riešenia, body leasing, robotika, umelá inteligencia

ITAPS poskytuje od roku 2011 kvalitné IT služby pre firmy a poskytuje študentom možnosť získať skúsenosti v IT oblasti už počas štúdia. 

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný