Medzinárodný networking a skúsení mentori zdarma - pridaj sa aj ty do programu Playpark Bratislava!

Medzinárodný networking a skúsení mentori zdarma - pridaj sa aj ty do programu Playpark Bratislava!

Máš v hlave inovatívny podnikateľský nápad a chcel by si ho posunúť na ďalší level? Playpark Bratislava ti ponúkne mentoring od úspešných podnikateľov, miesto na sedenie v co-workingu InQb, 7 workshopov podnikateľských zručností, týždenný pobyt v Playparku Rijeka v Chorvátsku a víťazom aj možnosť odprezentovať svoj projekt na európskom finále "Pitching Finals" vo Viedni.

Na poslednom finále v Benátkach sa zástupcovia Playparku Bratislava umiestnili na popredných miestach aj v medzinárodnej konkurencii. Martin Pekarčík sa umiestnil so svojím projektom S-Case na 2. mieste v kategórii sociálna inovácia a Tibor Antony získal 3. miesto v kategórii ekonomická inovácia s projektom Living Elements, s ktorým súťažil aj na našom aprílovom TECH INNO DAY 2018. Chalani okrem skúseností s prezentáciou svojho projektu v zahraničí získali aj zaujímavý medzinárodný networking a ďalej napredujú, a to všetko môžeš získať aj ty.

Chceš zlepšiť svoje zručnosti a rozvinúť svoj nápad? Prihlás sa do Playparku aj ty!

Program Playpark Bratislava už pomohol viac ako dvadsiatke inovatívnych projektov a svoje brány otvára znova. Ponúka skúsených mentorov a medzinárodný networking, a to všetko zdarma! Máš aj ty v hlave inováciu a chceš jej dať šancu rozvinúť sa? Playpark Bratislava organizovaný v priestoroch nášho inkubátora je tým pravým miestom. 

ČO JE PLAYPARK?

Playpark je stredoeurópsky predakceleračný start-up program a zároveň co-working v Univerzitnom technologickom inkubátore STU InQb, je to miesto pre zvyšovanie zručností budúcich podnikateľov v oblasti nových technológií, inovatívnych produktov, služieb, procesov alebo sociálnych inovácií na Slovensku, ako aj v ďalších 6 krajinách EÚ - v Česku, Chorvátsku, Nemecku, Poľsku, Rakúsku a Taliansku. Playpark Bratislava je iniciatívou v rámci medzinárodného projektu CERIecon (CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network). 

KTO PLAYPARK ORGANIZUJE?

Spolu s našimi partnermi Slovak Business Agency a Magistrátom hlavného mesta SR Bratislava podporujeme inovatívne nápady v predakceleračnom start-up programe Playpark v rámci medzinárodného projektu CERIecon (CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network).PRE KOHO JE PLAYPARK URČENÝ?

O vstup do programu Playparku sa môžu uchádzať študenti stredných a vysokých škôl, absolventi vysokých škôl, budúci podnikatelia a iní nepodnikatelia s inovatívnym nápadom z oblasti ekonomických a sociálnych inovácií. Jednou z požiadaviek programu je zachovanie rovnakého pomeru ženských a mužských účastníkov programu.

ČO TI PLAYPARK PONÚKA?

Playpark Bratislava ponúkne v tretej 6-mesačnej tréningovej perióde (november 2018 – apríl 2019) bezplatne 15-tim vybraným účastníkom:

  • miesto na sedenie na 6 mesiacov v priestore Univerzitného technologického inkubátora STU (InQb),
  • 7 praktických workshopov podnikateľských zručností,
  • networking v rámci medzinárodnej siete Playparkov v 7 krajinách EÚ,
  • 5-dňový študijný pobyt v partnerskom Playparku v Rijeke v Chorvátsku,
  • mentoring a mnohé iné.

VÝHRA

  • Dvaja najúspešnejší účastníci dostanú možnosť prezentovať svoj podnikateľský nápad na medzinárodnom podujatí "Pitching finals" vo Viedni v apríli 2019!
  • Traja najúspešnejší účastníci dostanú individuálne poradenstvo v rozsahu 10 hodín na účastníka v oblasti ďalšieho rozvoja podnikania od skúseného mentora podľa vlastného výberu.

Picthing Finals v Benátkach bolo vyvrcholením 2. tréningovej periódy. (Foto CERIecon)

AKO SA PRIHLÁSIŤ? 

Uchádzač o účasť v programe Playpark Bratislava vyplní a odošle v stanovenom termíne aktuálnej výzvy elektronickú žiadosť so svojim podnikateľským nápadom. Následne bude výberovou komisiou programu v určenom termíne vybraných 15 účastníkov tretej periódy.

AKÉ MÁ ÚČASTNÍK PLAYPARKU POVINNOSTI?

Pri vstupe do Playparku úspešný uchádzač podpísaním zmluvy o členstve v Playparku Bratislava deklaruje svoj záväzok absolvovať tréningový program a využívať výhody poskytované v rámci tohto programu za účelom skvalitnenia a rozšírenia svojho vedomostného obzoru v podnikateľskej oblasti. Zároveň nasmeruje svoj inovatívny zámer k dosiahnutiu hlavných výstupov programu. Počas tréningovej periódy má úspešný uchádzač za úlohu:

  • napísať stručný podnikateľský model v slovenskom a anglickom jazyku,
  • vytvoriť atraktívne 2-minútové investor pitch video v anglickom jazyku,
  • odprezentovať svoj podnikateľský nápad na regionálnej súťaži Playpark Bratislava Pitching Finals aj pred investormi v anglickom jazyku.

Aj ty sa chceš prihlásiť do Playparku? Neváhaj, máš čas už len do 30.11.! Vyplň a pošli prihlášku.

Ďakujeme za tvoj čas a tešíme stretnutie v Playparku.

O autorovi

Koordinuje, spája, administruje, optimalizuje.
tothova@inqb.sk
+421 908 674 172

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný