Investičná spoločnosť Limerock Advisory pôsobí v oblasti venture capital, private equity a transakčného poradenstva spojeného najmä so získavaním kapitálu alebo s M&A transakciami. Jej partneri a zakladatelia, Michal JablonkaRoman Čmelík, dlhodobo pôsobia v tejto oblasti a súčasťou ich poslania je aj rozvoj startupového / podnikateľského prostredia prostredníctvom mentoringu a účasti na rozvoji širšej komunity.

Limerock Advisory: "Ponúkame sofistikované a komerčne orientované služby tak, aby klienti v nás mali partnera, ktorý rozumie ich potrebám a dokáže priniesť hodnotu za peniaze. Máme dlhoročné skúsenosti z medzinárodných bánk a poradenských firiem a pracovali sme na významných a náročných transakčných a poradenských mandátoch na Slovensku a v zahraničí. 

Máme reálne skúsenosti s celým životným cyklom podnikateľského nápadu a boli sme pri úspechu našich fondových investorov aj zakladateľov spoločností, do ktorých sme investovali."

Oblasti mentoringu:

  • Budovanie spoločnosti s víziou budovania hodnoty pre majiteľov
  • Získavanie kapitálu
  • Podnikateľské poradenstvo
Návod, ako si pripraviť prezentáciu o svojom startupe pred investorom

Návod, ako si pripraviť prezentáciu o svojom startupe pred investorom

Ako si pripraviť úspešnú prezentáciu “pitchdeck” o startup spoločnosti tak, aby zaujala investora? Roman Čmelík, ktorý pre nás napísal článok, má bohaté skúsenosti z prostredia investorov.

Čítať viac

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný