Na Startup Pitch 26. 1. 2023 predstavilo svoje podnikateľské nápady 11 tímov. Šiesti boli z jesenného programu ŠTART, jeden z jarného kola a štyria novoprihlásení, ktorí po úspešnej prezentácii majú možnosť vstúpiť do pilotného 5-mesačného programu UP. Cieľom podujatia bola odprezentovať nápad pred porotou a ostatnými hosťami a networkovať. 

V štvorčlennej porote sa nachádzali Roman Čmelík, náš mentor, partner a zakladateľ investičnej spoločnosti Limerock Advisory, Andrej Petrus, investor v spoločnosti ZAKA.vc, Michal Matúš, náš mentor, investor, startupový nadšenec a zakladateľ platformy eParkio a Michal Kuchta, partner v spoločnosti Row&Slide. 

Hlavnou úlohou poroty bolo vybrať startup s najväčším biznisovým a investičným potenciálom. Zameriavali sa na zloženie tímu a jeho potenciál, business model a jeho investičný potenciál. GRATULUJEME startupu Green Deal Solutions! 

Medzi ďalšími našimi mentormi sme privítali v zastúpení Olivera Majdúcha Katerynu Velichko, ktorá má na starosti startupy a VC projekty v Mathison legal, Michala Hrabovca, spoluzakladateľa a vizionára softvérovej spoločnosti Anasoft, Petra Pašeka, riaditeľa poradenskej a outsourcingovej spoločnosti Accace na Slovensku, Jána Laurenčíka, konateľa a spoluzakladateľa digitálnej marketingovej agentúry Basta Digital.

Ďalej Zuzku Pilčíkovú, zakladateľku platformy na budovanie členskej základne Mentortools, Elišku Džuganovú, právničku STU v Bratislave, Jaroslava Noskoviča, vedúceho oddelenia ochrany a komercializácie duševného vlastníctva v CVTI SR, Silvestra Sališa, taktiež z CVTI SR, Richarda Vodu, spoluzakladateľa viacerých technologických startupov a Denisa Sedláka, zástupcu zo Slovenskej vesmírnej kancelárie.

Startupy, ktoré sa odprezentovali

 1. MKMK consultancy

Spoločnosť navrhuje, spracováva a vyhodnocuje dáta.

 1. Vyskilluj

Viskilluj je tréningová aplikácia s prvkami gamifikácie.

 1. sommifyAI

sommifyAI pomocou API dokáže párovať jedlá s vhodnými vínami.

 1. Green Deal Solutions

Vyvíjajú IoT riešenie - Monitorujú a predikujú spotrebu energií vo výrobných závodoch.

 1. YourLOX

YourLOX je sportstech startup, ktorý buduje verejnú smart infraštruktúru.

 1. Bookni.to

Bookni.to je online objednávkový systém.

 1. Adversea

Adversea je portál, ktorý umožňuje previerku kriminálnej aktivity FO a PO.

 1. Kronocast

Kronocast je webová aplikácia na živé vysielanie videa.

 1. DeepEn - Zdravé dýchanie

DeepEn je vzdelávacia platforma pre zdravé dýchanie.

 1. Offli

Mobilná aplikácia pre offline voľnočasové aktivity.

 1. eONic

eONic je robotická platforma zameraná na použiteľnosť na vode, pôde a vo vzduchu.

Ďakujeme startupistom za odhodlanie pracovať na svojich nápadoch a meniť tak svet k lepšiemu, skvelej porote za spätnú väzbu a do tretice aj všetkým mentorom, partnerom a ďalším hosťom, ktorí prišli spoznať aktuálne startupy v Univerzitnom technologickom inkubátore STU.

Newsletter

Začítaj sa do našich noviniek a získaj tipy na inšpiratívne podujatia.

Pridaj sa k nám!
Zadajte správnu emailovú adresu
Už som registrovaný