SUCCESS STORY mSolutions

Spoločnosť mSolutions s.r.o. je inovatívna spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2006 a pomocnú ruku jej v prvých rokoch podal InQb. Univerzitnému technologickému inkubátoru InQb  vďačí vo svojich začiatkoch za zázemie, podporu, poradenstvo, networking ako aj účasť na zaujímavých podujatiach. Spoločnosť sa za deväť rokov vypracovala od malého start-up až po medzinárodnú spoločnosť.

mSolutions je dynamickou spoločnosťou pôsobiacou v oblasti mobilného marketingu a m-commerce. Zaoberá sa mobilným biznisom, navrhovaním, vývojom, distribúciou a implementáciou riešení, prevažne pre biznis klientov, pri ktorých sa využívajú mobilné zariadenia, ako nástroje na uľahčenie komunikácie so zákazníkom, podporu predaja či samotné obchodovanie. Všetky produkty, ktoré spoločnosť vyvíja sú šité na individuálne potreby klienta. Vyvíjajú rôznorodé mobilné aplikácie, DRM systémy, natívne videoprehrávače do mobilných zariadení, spravujú hromadný rozsev emailov a SMS.

Kľúčové produkty spoločnosti sú určené prevažne pre medzinárodné trhy ako sú Spojené štáty americké, Japonsko, Spojené arabské emiráty, Nemecko, Maďarsko, či Rusko, ale majú aj klientov zo Slovenska, ako je Ecopress, PetitPress, Telekom a ďalší.   

Vo svojich začiatkoch sa spoločnosť zviditeľnila  aj účasťou v rôznych súťažiach ako sú Študentská firma roka, Mladý inovatívny podnikateľ, Inovatívny čin roka, kde sa umiestnila na víťazných priečkach.

V súčasnosti sa spoločnosť venuje viacerým start-up projektom. Najvýznamnejšie z nich sú mymeo (reštauračný objednávkový systém), rewardy (integrácia vernostných kariet), tera energy drink.

Viac informácií o spoločnosti mSolutions nájdete na http://www.msolutions.sk/