Októbrový inkubátor

Októbrový inkubátor

Pridané: 26.10.2017 Autor: Veronika Cyprichová

Babie leto nám v októbri doprialo úžasných 25 stupňov, vďaka čomu sme mali v Inkubátore počas októbra tú najlepšiu pracovnú atmosféru. Vďaka tomu sme pre vás pripravili zopár skvelých podujatí.

Prečo by som mal/a raňajkovať na Pionierskej 15?

Prečo by som mal/a raňajkovať na Pionierskej 15?

Pridané: 26.10.2017 Autor: Veronika Cyprichová

Biznis raňajky sú podujatie, kde vám okrem výborného koláčika naservírujeme užitočné rady z rôznych podnikateľských oblastí, dôležitých pri tvorbe biznisu.

Výzva na prihlasovanie do 1. tréningovej periódy Playparku Bratislava  je predĺžená do 25. 10. 2017!

Výzva na prihlasovanie do 1. tréningovej periódy Playparku Bratislava je predĺžená do 25. 10. 2017!

Pridané: 10.10.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Playpark Bratislava je iniciatívou v rámci medzinárodného projektu CERIecon, ktorá podporí študentov, absolventov vysokých škôl, budúcich podnikateľov a iných nepodnikateľov s inovatívnym nápadom.

Otvorenie Playparku Bratislava

Otvorenie Playparku Bratislava

Pridané: 22.09.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Dňa 12. septembra 2017 sme spolu s našimi partnermi Slovak Business Agency a Magistrátom hlavného mesta SR Bratislava otvorili v našom inkubátore Playpark Bratislava, program na podporu inovatívnych nápadov.

Hľadá sa Project Manager

Hľadá sa Project Manager

Pridané: 08.09.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Do nášho inkubátora hľadáme Project Managera! Univerzitný technologický inkubátor je pracoviskom Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, ktoré sa svojimi aktivitami zameriava na podporu začínajúcich podnikateľov.

Hľadáme šikovnú posilu - Dlhodobá brigáda

Hľadáme šikovnú posilu - Dlhodobá brigáda

Pridané: 06.09.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Do nášho tímu hľadáme usmiatu šikovnú posilu, ktorá nám pomôže s prípravou a organizáciou podujatí, bude nápomocná pri redakčnej správe profilov na sociálnych sieťach, archivácii a aktualizácii násteniek na fakultách a študentských domovoch STU.

August v inkubátore

August v inkubátore

Pridané: 24.08.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Ani počas augusta sme u nás v inkubátore nezaháľali a priniesli sme dve zaujímavé podujatia venované online marketingu a medzinárodnému projektu na podporu startupov. Viac sa dozviete v našom článku.

Medzinárodný projekt CERIecon v našom InQb!

Medzinárodný projekt CERIecon v našom InQb!

Pridané: 21.08.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Spolu s našimi partnermi Slovak Business Agency a Magistrátom hlavného mesta SR Bratislava čoskoro otvoríme v našom inkubátore iniciatívu Playpark na podporu inovatívnych nápadov v rámci medzinárodného projekt CERIecon (CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network)!

Júlové podujatia v InQb

Júlové podujatia v InQb

Pridané: 14.08.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Počas júla sme v našom inkubátore zorganizovali dve zaujímavé podujatia, ktoré mali aj napriek prázdninám a dovolenkám hojnú účasť. Biznis raňajky boli venované hromadným e-mailom a seminár práci s Google AdWords.

Ako robiť efektívne SEO a PPC - Biznis raňajky

Ako robiť efektívne SEO a PPC - Biznis raňajky

Pridané: 29.06.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Naše tradičné Biznis raňajky patrili v júni téme “Ako robiť efektívne SEO a PPC“, o ktorej nám prišla porozprávať Simona Kubán z online agentúry EnterCompany, ktorá je certifikovaným Google Partnerom a patrí do vybraných 10% agentúr v ČR a SR.

< 1 2 3 4 5 >

Zobraziť článkov