Otvorenie Playparku Bratislava

Otvorenie Playparku Bratislava

Pridané: 22.09.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Dňa 12. septembra 2017 sme spolu s našimi partnermi Slovak Business Agency a Magistrátom hlavného mesta SR Bratislava otvorili v našom inkubátore Playpark Bratislava, program na podporu inovatívnych nápadov.

Hľadá sa Project Manager

Hľadá sa Project Manager

Pridané: 08.09.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Do nášho inkubátora hľadáme Project Managera! Univerzitný technologický inkubátor je pracoviskom Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, ktoré sa svojimi aktivitami zameriava na podporu začínajúcich podnikateľov.

Hľadáme šikovnú posilu - Dlhodobá brigáda

Hľadáme šikovnú posilu - Dlhodobá brigáda

Pridané: 06.09.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Do nášho tímu hľadáme usmiatu šikovnú posilu, ktorá nám pomôže s prípravou a organizáciou podujatí, bude nápomocná pri redakčnej správe profilov na sociálnych sieťach, archivácii a aktualizácii násteniek na fakultách a študentských domovoch STU.

August v inkubátore

August v inkubátore

Pridané: 24.08.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Ani počas augusta sme u nás v inkubátore nezaháľali a priniesli sme dve zaujímavé podujatia venované online marketingu a medzinárodnému projektu na podporu startupov. Viac sa dozviete v našom článku.

Medzinárodný projekt CERIecon v našom InQb!

Medzinárodný projekt CERIecon v našom InQb!

Pridané: 21.08.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Spolu s našimi partnermi Slovak Business Agency a Magistrátom hlavného mesta SR Bratislava čoskoro otvoríme v našom inkubátore iniciatívu Playpark na podporu inovatívnych nápadov v rámci medzinárodného projekt CERIecon (CENTRAL EUROPE Regional Innovation Ecosystems Network)!

Júlové podujatia v InQb

Júlové podujatia v InQb

Pridané: 14.08.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Počas júla sme v našom inkubátore zorganizovali dve zaujímavé podujatia, ktoré mali aj napriek prázdninám a dovolenkám hojnú účasť. Biznis raňajky boli venované hromadným e-mailom a seminár práci s Google AdWords.

Ako robiť efektívne SEO a PPC - Biznis raňajky

Ako robiť efektívne SEO a PPC - Biznis raňajky

Pridané: 29.06.2017 Autor: Miroslava Krasňanová

Naše tradičné Biznis raňajky patrili v júni téme “Ako robiť efektívne SEO a PPC“, o ktorej nám prišla porozprávať Simona Kubán z online agentúry EnterCompany, ktorá je certifikovaným Google Partnerom a patrí do vybraných 10% agentúr v ČR a SR.

3 tipy ako robiť podujatia, ktoré ľudia ocenia

3 tipy ako robiť podujatia, ktoré ľudia ocenia

Pridané: 01.06.2017 Autor: Lenka Bednárová

V našom inkubátore už niekoľko rokov organizujeme pravidelné eventy, ktoré majú pomáhať budúcim a začínajúcim podnikateľom zorientovať sa v témach súvisiacich s podnikaním. Tu sú 3 tipy, ktoré podľa nás robia naše podujatia zaujímavé pre účastníkov

7 najčastejších chýb pri prieskume trhu

7 najčastejších chýb pri prieskume trhu

Pridané: 02.05.2017 Autor: Mária Boťanská

Prieskum trhu, ktorý má slúžiť ako podklad pre stratégiu obchodu, marketingu, inovácie alebo zvýšenie lojality zákazníkov, by mal prinášať relevantné informácie, na ktorých sa dá táto stratégia postaviť. Realizácia takéhoto prieskumu trhu má svoje pravidlá a ak sa v priebehu prieskumu podcenia, výsledky môžu byť skreslené alebo zavádzajúce.

Ochranné známky

Ochranné známky

Pridané: 28.03.2017 Autor: Úrad priemyselného vlastníctva SR

Spotrebitelia si cenia značkové výrobky, ich reputáciu, imidž a očakávajú vysokú kvalitu od takýchto produktov. To platí aj pre oblasť služieb. Preto by malo byť v záujme podnikateľa prezentovať značkové výrobky a služby a svojej ochrannej známke vytvárať dobré meno.

< 1 2 3 4 5 >

Zobraziť článkov